MBO-vakschool voor Metaal, Mechatronica en Verspaning

organisatie

 

SMEOT heeft platte, no nonsens organisatiestructuur. Het idee is dat de goedopgeleide werknemers, hierdoor direct betrokken zijn bij inhoud en de besluitvorming van de diverse processen.

Medewerkers

Rob Swennenhuis

Rob Swennenhuis 06-53134784 r.swennenhuis@smeot.nl

Han Slots

Han Slots 06-40158759 h.slots@smeot.nl

Colin van Dielen

Colin van Dielen 06-41197006 c.vandielen@smeot.nl

Ine Breukers

Ine Breukers 074-852 5888 i.breukers@smeot.nl

Eddy ter Beest

Eddy ter Beest 06-51167278 e.terbeest@smeot.nl

Maarten Damink

Maarten Damink 06-28496863 m.damink@smeot.nl

Judith Schasfoort

Judith Schasfoort 06-20732703 j.schasfoort@smeot.nl

Michiel Bron

Michiel Bron 06-19414960 m.bron@smeot.nl

Ruben Liedenbaum

Ruben Liedenbaum 06-13412536 r.liedenbaum@smeot.nl

Johan Hage

Johan Hage 06-50247012 j.hage@smeot.nl

Eric Harbers

Eric Harbers 06-27576354 e.harbers@smeot.nl

Johan Tenhagen

Johan Tenhagen 06-28620181 j.tenhagen@smeot.nl