SMEOT
De praktijkopleider van Twente in metaal, mechatronica
en verspaning
SMEOT
De praktijkopleider van Twente in metaal, mechatronica
en verspaning

organisatie

 

SMEOT heeft een platte, no-nonsense organisatiestructuur. Het idee is dat de goedopgeleide werknemers hierdoor direct betrokken zijn bij inhoud en de besluitvorming van de diverse processen.

Medewerkers

Albert Meeuwissen

Directeur Albert Meeuwissen 088-1792790 a.meeuwissen@smeot.nl

Han Slots

Adjunct Directeur Han Slots 06-40158759 h.slots@smeot.nl

Colin van Dielen

Adviseur Scholing en Werk Colin van Dielen 06-41197006 c.vandielen@smeot.nl

Ine Breukers

Secretaresse Ine Breukers 088-1782790 i.breukers@smeot.nl

Geertje Voogsgeerd

Administratief medewerker Geertje Voogsgeerd 088-1782790 g.voogsgeerd@smeot.nl

Myrthe Peters

Projectmanager Marketing Myrthe Peters 06-26613801 m.peters@smeot.nl

Hans Fokke

Coƶrdinator vmbo/mbo onderwijs Hans Fokke 06-30506958 h.fokke@smeot.nl

Eddy ter Beest

Praktijkdocent Constructie Eddy ter Beest 088-1782790 e.terbeest@smeot.nl

Maarten Damink

Praktijkdocent Constructie Maarten Damink 088-1782790 m.damink@smeot.nl

Judith Postel

Praktijkdocent Constructie Judith Postel 088-1782790 j.postel@smeot.nl

Werner Scheuten

Praktijkdocent Constructie & Verspaning Werner Scheuten 088-1782790 w.scheuten@smeot.nl

Michiel Bron

Praktijkdocent Mechatronica Michiel Bron 088-1782790 m.bron@smeot.nl

Rogier Spijker

Praktijkdocent Mechatronica Rogier Spijker 088-1782790 r.spijker@smeot.nl

Ruben Liedenbaum

Praktijkdocent Mechatronica Ruben Liedenbaum 088-1782790 r.liedenbaum@smeot.nl

Johan Hage

Praktijkdocent Verspaning Johan Hage 088-1782790 j.hage@smeot.nl

Eric Harbers

Praktijkdocent Verspaning Eric Harbers 088-1782790 e.harbers@smeot.nl

Johan Tenhagen

Conciƫrge Johan Tenhagen 088-1782790 j.tenhagen@smeot.nl