Logoding

Medewerkers

Directeur:
Ing. R.J.G. (Rob) Swennenhuis MBA

Manager Opleidingen:
Ing. J. (Han) Slots

Adviseur Scholing en Werk
Colin van Dielen

Secretaresse/receptie/administratie:
Mw. I. (Ine) Breukers


r.swennenhuis@smeot.nl


h.slots@smeot.nl


c.vandielen@smeot.nl

i.breukers@smeot.nl


06-53134784


06-40158759


06-41197006

074-8525888

Praktijkdocenten:

Ing. M. (Michiel) Bron
R. (Ruben) Liedenbaum Bc
Mw. J. (Judith) Schasfoort Bc
E. (Eddy) ter Beest
R. (René) Sikkelbein
E. (Eric) Harbers
J. (Johan) Hage


m.bron@smeot.nl
r.liedenbaum@smeot.nl
j.schasfoort@smeot.nl
e.terbeest@smeot.nl
r.sikkelbein@smeot.nl
e.harbers@smeot.nl
j.hage@smeot.nl


Afdeling Mechatronica 
Afdeling Mechatronica 
Afdeling Constructie/Plaatwerken/Lassen 
Afdeling Constructie/Plaatwerken/Lassen
Afdeling Constructie/Plaatwerken/Lassen
Afdeling Verspanen
Afdeling Verspanen


Team-coördinator ROC van Twente
H. (Herman) Tijhuis


htijhuis@rocvantwente.nl


06-51309462

Theoriedocenten locatie SMEOT via ROC van Twente (074-8525886).

Voor bereikbaarheid van docenten geniet het de voorkeur te communiceren middels mail.

Tijdens lessen kunnen zij niet gestoord worden. 

Conciërge:
J. (Johan) Tenhagen


j.tenhagen@smeot.nl


06-28620181


Brancheorganisaties

Metaalunie lid

 

logo_fme

 


Logo_-_FNV_Bondgenoten

Vakorganisaties

cnvlogobmptrans

 

Logo-De-Unie-351(2)